Make your own free website on Tripod.com
                                                             AMACIM
 •                  Bildiğiniz üzere internet bilgiye en kısa yoldan ulaşabilmenin bir aracı. Bilgiyi internet ortamına aktaracak olanda insan. Bu işi bazıları ekonomik amaçlarla bazılarıda , bilgiyi paylaşmanın verdiği mutluluğu elde etmek için yapıyorlar.İnternet de bilgiyi paylaşmaktan mutlu olan çok insan var. Yoksa milyonlarca web sitesinin hazırlanabil mesi mümkün değil.
                 İnterneti en kısa yoldan bilgiye ulaşmanın aracı olarak tanım ladık. İnsanların yaşamında en önemli yer tutan hukuka ilişkin bu zamana değin bizim tesbit edebildiğimiz  gerçek anlamda hazırlanmış (Av. Sinan ÖZTÜRK  ve  Yeditepe Hukuk Fakültesinin hazırlamış olduğu sayfalar dışında) başka sayfalara rastlayamadık. Bu kadar önemli bir alanda insanların bilgiye susamışlıkları tartışmasızdır. Bu nedenle sayfamızda ,her vatandaşın bilmesi gereken hukuka ilişkin temel bilgileri açıklamaya çalışacağız. Amacımız internet denilen bilgi  denizine  hukuksal alanda bir damlada olsa katkıda bulunmak.

               Dileğimiz  bu tür sayfaların sayısal ve niteliksel açıdan artma ları ve bizim içinde  başvuru kaynağı niteliğine gelebilecek  bilgi zengin liğine ulaşmaları.

                      
                 Önsöz / İnternet ve Hukuk Hukuk Rehberi  /   Hukuk Siteleri /Çıldır Adliyesi  Katkıda Bulunanlar
                              Hukuk ve edebiyat Ceza Hukuku  /  Özel Hukuk  /  Programlar  Yargı Haberleri  / İnternetdeki Hukukcular
                                                                                  HABERLEŞME  MERHABA    ANA SAYFA
 •     Sayfamız İnternet explorer 4.0 üstü veya  Nestcape  Communicator  Tarayıcı Programlarında  İzlenmek üzere hazırlanmıştır.